Webinar

Ontwerpen volgens de Machinerichtlijn

Als betrokkene bij de bouw van machines ken je de eisen van de machine zelf waarschijnlijk wel. Maar ken je ook de eisen die de Machinerichtlijn stelt aan het ontwerpproces? Zo wordt bijvoorbeeld de risicobeoordeling vaak gezien als 'hét document waarmee je conformiteit aantoont'. Machineveiligheidsexpert Peter Mesie laat zien dat dat niet klopt, en dat het conformiteitsproces veel effectiever kan.

Wil jij het webinar bijwonen? Schrijf je dan nu in!

Wanneer? 6 november

Tijd: van 15:00 tot 16:00

Wat kun je verwachten?

In dit webinar bespreken we:

  • Inzicht in de eisen aan het ontwerpproces van machines.
  • Een praktische werkvolgorde, die je ook als indeling van het machinedossier kunt gebruiken. 
  • Praktische tips en handvatten om de conformiteit aan te tonen, ook naar gebruikers. 
  • Inzicht in de verschillen tussen Machinerichtlijn en Machineverordening voor het ontwerpproces. 

 

Voor wie?

Ben je werkzaam als ontwerper en bouwer van nieuwe machines? Dan is dit webinar bij uitstek geschikt voor jou! Ook als je betrokken bent bij machines- en machineveiligheid als bijvoorbeeld inkoper, of verantwoordelijk bent voor de veiligheid in een machinepark is dit webinar een aanrader.

Kun je er niet bij zijn? Na afloop van het webinar krijg je de replay van het Webinar in je mailbox. Het webinar kan dus altijd later nog worden teruggekeken.

Schrijf je in via de bovenstaande button.

Nieuw

Onze nieuwste artikelen

23/09/2024

Gerald van Engeland presenteert nieuw boek over machineveiligheid

Lees verder

Brochure: Safety Expert Manager (SEM)

Lees verder

Tijd voor actie! Waar de machinebouwer aan moet werken

Lees verder

Persoonlijk

Innovatief

Pragmatisch

Vakkundig