Terug

Onderhoud veiligheid- en kwaliteitsmanagementsysteem voor Wegenbouw Lansink

Inhoudsopgave

    Van inzicht naar actie

    Samen bouwen we aan een moderne organisatie met zes kapitalen als fundament.

    Dionne Broere
    Dionne Broere
    Grootgroener

    Ontzorging, ondersteuning en het geven van kritische feedback staan centraal

    Onze adviseur laat het managementsysteem aansluiten bij ontwikkelingen in de organisatie, markt en techniek. Bij uitbreiding van de dienstverlening van onze opdrachtgever, zoals met ontwerp en ontwikkeling, BRL-7000 of CO2-Prestatieladder, verwerkt onze adviseur deze wijzigingen in het systeem.  

    Met werkplekinspecties en interne audits beoordeelt hij de kwaliteit en veiligheid op de werkvloer. Samen met de interne stuurgroep beoordeelt de adviseur de effectiviteit van het managementsysteem, zodat er continue gewerkt wordt aan verbetering op gebied van kwaliteit, veiligheid en duurzaamheid.  

    Duurzame relatie en hechte band  

    Wegenbouw Lansink kenmerkt zich als een nuchter Twents familiebedrijf dat innovatie niet uit de weg gaat en zich continu blijft inzetten voor het leveren van kwalitatief goed werk in een veilige werkomgeving. Inspelen op ontwikkelingen en uitbereiding van dienstverlening zorgt ervoor dat er elk jaar weer uitdagingen op het programma staan. Door de langdurige en intensieve samenwerking ontstaat er een hechte band met een prachtig familiebedrijf.   

    “In 2019 kreeg ik als beginnend KAM–functionaris te maken met een adviseur van Kader Group. Hij heeft ontzettend goed geholpen met het opzetten van een nieuw KAM–systeem. Deze adviseur heeft ook samen met ons een nieuw ‘Veiligheids Bewust Zijn’ programma opgezet. De adviseurs die wij krijgen voor de ISO, VCA en CO2–prestatieladder hebben veel kennis van zaken. We gaan altijd met een gerust hart de audits in”.  

    Karin Koopman; KAM-functionaris Lansink Wegenbouw B.V.   

    Geschreven door
    Dionne Broere

    Dionne Broere

    Dionne is een van onze specialisten op het gebied van welzijn en veiligheid op de werkvloer. Je kunt bij haar terecht als je zit met vraagstukken rondom onder andere de RI&E of het opstellen van een PSA/arbobeleid.

    Contact CTA afbeelding

    Heb je een vraag of wil je een afspraak maken?

    Samen bouwen we aan een moderne organisatie met zes kapitalen als fundament.

    088-9951320

    Bel ons

    sales@kader.nl

    Mail ons

    Neem contact op

    Naar formulier

    Lees ook

    Vertrouwd door organisaties zoals
    Technische Unie is een klant van Kader
    Renewi is een klant van Kader
    Erasmus MC is een klant van Kader
    AKOR is actief in de bouwbranche en klant van Kader
    Coca Cola is een klant van Kader
    BAM is een klant van Kader
    Jumbo is een klant van Kader
    Technische Unie is een klant van Kader
    Renewi is een klant van Kader
    Erasmus MC is een klant van Kader
    AKOR is actief in de bouwbranche en klant van Kader
    Coca Cola is een klant van Kader
    BAM is een klant van Kader
    Jumbo is een klant van Kader