Terug

De Knegt & Leeflang werkt samen met Kader aan het verlagen van zijn CO2-uitstoot

Inhoudsopgave

    Van inzicht naar actie

    Samen kijken we hoe PSA structureel onderdeel wordt van jouw organisatie.

    Dionne Broere
    Dionne Broere

    Inzicht in het verbruik

    De CO2-Prestatieladder werd ingezet als hulpmiddel om inzicht te krijgen in de huidige uitstoot van het bedrijf. Vervolgens werd er een plan gemaakt om deze uitstoot mee te verminderen. De Knegt & Leeflang zit in een verzamelpand met meerdere huurders. Hierdoor is er bij het verbruik gerekend met het aantal vierkante meter van de geschenkenspecialist t.o.v. van de totale bedrijfsoppervlakte. Aangezien de Knegt & Leeflang de grootste huurders is in het pand, kan uitgegaan worden dat de hoeveelheid verbruik betrouwbaar is.

    Ambitieus met goede eerste stappen

    Het doel is om tot een CO2-reductie te komen van 70% in de periode van 2023 t/m 2026. Dit is een ambitieus plan wat ook de motivatie van De Knegt & Leeflang laat zien. De eerste stappen zijn hiervoor al gezet. Er is namelijk gelijk een grote verbetering doorgevoerd door de stand van de verwarming te verlagen en het gebruik ervan te verkorten. Hiermee zal er waarschijnlijk al 30% minder gas verbruikt worden. Ook zijn er gesprekken met de verhuurder van het pand gaande om over te stappen op volledig groene stroom.

    Een succesvolle audit

    De Knegt & Leeflang heeft de audit met vlag en wimpel doorstaan en heeft daarmee het CO2-bewust certificaat behaald. Met zulke goede resultaten kunnen we alleen maar zeggen dat het project succesvol is afgerond. Door een laagdrempelige samenwerking was het makkelijk om elkaar te benaderen en zo snel het antwoord te vinden op alle vragen. Het bedrijf heeft nu een concreet plan om ook in de toekomst verder te verduurzamen en een certificaat als kroon op het al verzette werk.

    Geschreven door
    Dionne Broere

    Dionne Broere

    Dionne is een van onze specialisten op het gebied van welzijn en veiligheid op de werkvloer. Je kunt bij haar terecht als je zit met vraagstukken rondom onder andere de RI&E of het opstellen van een PSA/arbobeleid.

    Contact CTA afbeelding

    Heb je een vraag of wil je een afspraak maken?

    Samen bouwen we aan een moderne organisatie met zes kapitalen als fundament.

    088-9951320

    Bel ons

    sales@kader.nl

    Mail ons

    Neem contact op

    Naar formulier

    Lees ook

    Vertrouwd door organisaties zoals
    Technische Unie is een klant van Kader
    Renewi is een klant van Kader
    Erasmus MC is een klant van Kader
    AKOR is actief in de bouwbranche en klant van Kader
    Coca Cola is een klant van Kader
    BAM is een klant van Kader
    Jumbo is een klant van Kader
    Technische Unie is een klant van Kader
    Renewi is een klant van Kader
    Erasmus MC is een klant van Kader
    AKOR is actief in de bouwbranche en klant van Kader
    Coca Cola is een klant van Kader
    BAM is een klant van Kader
    Jumbo is een klant van Kader